O nás

GEORGE & SILVER VOICES – to jsou profesionální hudebníci a zpěváci, kteří mají mnohaleté zkušenosti na tuzemské hudební scéně i v zahraničí. Lodivodem a navigátorem na vlnách populární a taneční hudby je v této sestavě George (zpěv, kytara a klávesy), který má za sebou celou řadu pozoruhodných úspěchů na domácí scéně. Jako sólový zpěvák působil mnoho let ve špičkových orchestrech a souborech na české popové scéně. Své zkušenosti získával i při svých četných angažmá v mnoha zemích světa. Kromě jiného např. se svým sextetem vystoupil několikrát v TV pořadu Musikantenstadl, který je jedním z nejsledovanějších hudebních pořadů ORF Wien. Celá řada jeho písní byla vydána na deskách u firmy Panton a v zahraničí pak u rakouské firmy Tyrolis.

Svým šarmem a přesvědčivým přístupem k hudbě si okamžitě získává sympatie i zpěvačka Iva, která se svým sametovým altovým hlasem a výborným hudebním cítěním si může dovolit interpretovat opravdu široký repertoár. Svoji hudební kariéru si rovněž budovala v mnoha zemích Evropy. Dalším výrazným členem souboru je Michal (zpěv, kytara, klávesy), který se svým talentem a svou kytarou je pro soubor zcela jistě velkým přínosem. Díky pěveckým možnostem má toto hudební duo široký internacionální repertoár z oblasti pop, rock, disco, 80’s, 90’s, a který obsahuje jak standardní taneční hudbu a evergreeny, tak i současnou populární produkci a je zárukou úspěšného průběhu a dobré nálady při Vašich zábavných večerech a akcích.

George & Silver Voices …   jsou doma všude tam, kde se žádá hudba na velmi dobré úrovni, postavená především na profesionálním zpěvu.

George & Silver Voices …   to je ta správná muzika ! Hudební zážitek pro Vás a Vaše hosty.

Abychom mohli vyjít vstříc klientům, kteří by chtěli uspořádat zábavný večer s hudební produkcí v meších prostorách,   v menších hotelích nebo restauracích, při rodinných oslavách, svatbách nebo jiných příležitostech s omezeným rozpočtem, nabízíme, kromě tria, i menší variantu:                        Duo Silver Voices, nebo George – One Man Music Show.

Naši klienti :

V.I.P. galas na Pražském hradě a mnoho dalších akcí v 5-ti hvězdičkových hotelích Hilton,  Four Seasons, Marriott, Diplomat, Ambassador, Intercontinental v Praze a hotel Radisson St. Gallen ve Švýcarsku. Našimi klienty již byly i velké cestovní kanceláře, jako Sunny Days, Motiv Prague, IMS Wien atd.

Naše angažmá na lodích :

MS Europa (Hapag Lloyd Kreuzfahrten)           – červen, červenec, srpen 2004
MS Delphin (Hansa Kreuzfahrten)                     – únor, březen, duben 2005
MS Viking Danube (Viking River Cruises)       – srpen 2006
MS Viking Europe (Viking River Cruises)        – květen 2007
MS Astoria (Transocean Tours)                         – srpen, září, říjen, listopad 2007
MS Astor (Transocean Tours)                            – prosinec 2007                                                                                 – leden, únor, červenec, prosinec 2008                                                                                 – leden, únor, březen, duben 2009
MS Viking Danube (Viking River Cruises)      – červen, červenec, srpen, září 2009
MS Stella u. Luna (A-Rosa River Cruises)      – červen, červenec, srpen, září 2010
MS Stella (A-Rosa River Cruises)                    – březen, duben, květen 2011
MS Da Vinci (MediShip AG)                             – květen, červen, červenec 2012
MS Rhine Princess (Princess Rivercruises)   – srpen, září, říjen 2012
MS Da Vinci (MediShip AG)                             – květen, červen 2013
SS Antoinette (Uniworld)                                   – červenec, srpen 2013
MS Vista Prima (Scylla Tours)                          – březen, duben, květen 2014
MS Da Vinci (MediShip AG)                            – červen, červenec, srpen 2014
atd.